2-daagse vissen aan Het Spui

2-daagse vissen aan Het Spui

spui 1.jpg - 151.96 Kb

Henk Roskam wint de door VGB baitfactory georganiseerde 2 daagse aan het Spui . Henk en Peter vd Willik hadden elk 3 punten alleen had Henk 83 kilo en Peter 69 kilo Jean Chaigneau werd derde met 4 punten en Ben v Ek 4 met 6 punten.


spui 2.jpg - 120.15 Kbspui 3.jpg - 146.89 Kb

 

Spui 2 daagse

2-daagse wedstrijd


Spui 2 daagse op 20 en 21 augustus. The VGB Baitfactory organiseert een individuele 2 daagse aan Spui Zuidland. Loten tussen 7 en 7.30 uur aan de waterkant bij inlaat Bernisse. Inschrijf geld 75 euro betalen aan de waterkant. We vissen op het stuk waar je bijna nooit vast zit en je met de auto dichtbij kan komen. Kar wel meenemen.

Voor inschrijven bel : 0653242823


shirt.jpg - 58.27 Kb

 

driedaagse wedstrijd in het Ketelmeer

Peter v/d Willik wint driedaagse wedstrijd in het Ketelmeer

ketel2.jpg - 71.33 Kb

De wedstrijd om de kilo’s was op dag 1 al zo goed als beslist. Kurt Kricke ving deze dag vijfenzeventig kilo en had hiermee al een kilo of dertig voorsprong op de nummer twee van dag 1 Geert Pakvis met zesenveertig kilo. Geert had zes kilo meer dan de nummer drie van dag 1 Dennis de Larie. Deze mannen staan op dat moment stevig bovenaan met een verschil van een kilo of tien op de rest van het klassement.


ketel3.jpg - 70.16 Kb


De vraag was of dag twee ook weer zoveel kilo’s zou opleveren. Dit was niet het geval de vissen waren goed verdeeld over het hele parcours en de grote scholen brasem waren afwezig. Er zijn veel kleinere vissen gevangen en sommige vissers waren druk bezig. Dag twee was voor Jeroen Verra met vijfentwintig kilo. Ahmed Goksen ving het tweede gewicht van de dag vierentwintig kilo gevolgd door Arend Profijt met twintig kilo. Kurt Kricke staat na dag twee nog stevig bovenaan met een totaal van achtentachtig kilo.


ketel1.jpg - 144.88 Kb

De nummer twee Tm nummer zes staat op dat moment redelijk bij elkaar. Hier kan nog van alles gebeuren. Geert Pakvis staat nog net op de tweede plaats met vijfenvijftig kilo. Arend Profijt is door zijn vakwinst opgeschoven naar plaats drie met eenenvijftig kilo. Dennis De Larie en Ahmed Goksen zitten op dat moment daar vlak achter met bijna vijftig kilo.

Op dat moment gaan er twee personen aan de leiding in het punten klassement. Peter vd Willik en Arend Profijt hebben beide drie punten. Gevolgd door Buschman met vier punten en Kurt Kricke en Ahmed Goksen met vijf punten. De laatste dag zou zeer spannend worden. Zowel in het gewichtsklassement als het punten klassement

Dag drie was een dag van alles of niets. Veel vissers gokten dan ook op de grote brasems. Maar ook deze dag waren de meeste brasems elders. Het was weer een dag van voorns en windes. Op zich ook een leuke visserij en hiermee zijn de verschillen onderling niet erg groot. Degene die er een een aantal brasems bij vangt doet goede zaken.

De dag overwinning was voor Ahmed Goksen met bijna negentien kilo. Gevolgd door Roelof Koekoek met zeventien kilo. Plaats drie was voor Peter vd Willik met veertien kilo.

Peter vd Willik wint met vier klassement punten de wedstrijd.

Kurt Kricke is nooit in gevaar geweest en wint overduidelijk het gewichtsklassement met bijna honderd kilo.


ketel4.jpg - 138.62 Kb


NaamDag 1Dag 2Dag 3Totaal Totaal Punten
WinnaarPeter vd Willik292501875013950619504
1Kurt Kricke75650127001110099450
2Ahmed Goksen25350245001880068650
3Geert Pakvis463009100780063200
5Dennis de Larie4050093501185061700
6Arend Profijt3110020550785059500
7Roelof Koekoek17350166501730051300
8J Buschmann2735013100985050300
9Jeroen Verra610025450990041450
10Roland Goerke2210011650745041200
11Gert Kamerhuis249008400775041050
12Ewald Giehl1935092501130039900
13Reinald Joosten223507000840037750
14C Westdorp266004450610037150
15Ben v mekeren1050016100955036150
16S Schirring149509950950034400
17Dirk Visser1680012100520034100
18Rob Jansen 165006800995033250
19A van Raalte1095011800885031600
20M Roeterdink140008900830031200
21Wout Jan Kuik179004900825031050
22Dirk Scheffer1840011200029600
23A vd Zwan845011900650026850
24Wim Stoel805012900585026800
25Toon vd Vegt124505800580024050
26Jan Weening151500645021600
27Henk van Til330010500770021500
28H Ahrends93505500645021300
29Manfred Drenthen138500735021200
30J Vallenduuck077501100018750
31J Jansen640010000016400
32H Spijkers67500945016200
33D Dijksman87006650015350
34Gunter Heyen64504250400014700
35A Pruim0000
 

Jeugd sponsor wedstrijd

Goeie vangst!


Zaterdag 11 juni is de jaarlijkse gesponsorde viswedstrijd gehouden, georganiseerd door de Kerk in Nesselande. Er zijn door zestien kinderen bij elkaar 218 vissen gevangen en er is een kleine 800 euro opgehaald. De opbrengst gaat naar het goede doel IJM, International Justice Mission.


nes1.jpg - 112.78 Kb


Het was prachtig visweer. Zestien kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar, waren enthousiast aan het hengelen midden in de wijk Nesselande. Bij de wedstrijd waren mooie prijzen te winnen. Nander Post won de wisselbeker voor het vangen van de langste vis van 20 cm. Veerle Vlaardingerbroek had de meeste lengte aan vis gevangen in de leeftijd van 6-8 jaar en Arjen van Gelder in de leeftijd van 9-12 jaar. Beiden wonnen zij de 1e prijs.IJM is een mensenrechtenorganisatie die zich inzet voor de afschaffing van de moderne slavernij en mensenhandel.


nes3.jpg - 107.41 Kbnes4.jpg - 97.04 Kb


Deze wedstrijd zou niet zo succesvol geweest zijn zonder de hulp van vismeester Rob, Sportvisserij ZuidWest Nederland, vrijwilligers van HSV Moordrecht en Verpa. Alle vissertjes mochten een mooie prijs uitzoeken en kregen een goodie bag met allerlei leuke hengelsport spulletjes.


nes5.jpg - 83.52 Kb

 

Welkom bij verpa lokvoeders

Welkom bij verpa groundbaits, een groothandel in vislokvoeders en benodigdheden. Wij zijn een bedrijf waar service en kwaliteit in een hoog vaandel staat. Wij maken geen compromissen met onze ingrediënten, onze produkten worden vanaf de samenstelling (mixen en verpakken), direkt vervoerd naar de winkeliers om de versheid te garanderen.

Samen met enkele topvissers uit de nederlandse sportvisserij, hebben wij deze jaren een uitgebreide range aan samengestelde lokvoeders ontwikkeld die in de wedstrijden nationaal en internationaal een grote bekendheid mag genieten.

Naast onze samengestelde lokvoeders kunt u ook nog kiezen uit enkelvoudige voeders, partikels, pellets, atractors, flavours. En niet te vergeten de Vaste Hengels, nylon, dobbers , schepnetten, foudralen kleding en meer.

Bij Verpa Groundbaits kunt u alles vinden, voor de veel eisende sportvisser die met minder geen genoegen neemt tegen een eerlijke prijs.

Wij hopen u te mogen begroeten op 1 van de open dagen bij uw winkelier  of hengelsportbeurs in het land.

Mvg, Verpa Grondbaits

bedrijfshal_klein.jpg - 39.99 Kb